Poděkování

 

Poděkování Domu dětí a mládeže v Neratovicích

Jsme organizováni pod DDM Neratovice, který nám též poskytuje potřebné administrativní a prostorové zázemí celého nově vybudovaného areálu.

www.ddmneratovice.cz

 

Poděkování asistentům 

Kateřina (18 let), studentka neratovického gymnázia, která při hodinách vypomáhá a fotí, ve volném čase jako dobrovolník spravuje webové stránky.

Pavel (15 let), též student neratovického gymnázia, se na asistenta teprve zaučuje. Vypomáhá jako dobrovolník při i po hodinách a inspiruje svými zdařilými výrobky své mladší “kolegy”.

www.mladi-vynalezci.eu

 

Poděkování firmě “SUNAP plastové součásti

Již od počátku založení kroužku “mladí vynálezci” v roce 2012 nám pomáhá firma SUNAP plastové součásti. Jednak časem svého pana ředitele, který nás vede a připravuje program, jednak materiálně různými vyřazenými plastovými výlisky, jako jsou šrouby, matice, podložky, kolečka, spony, příchytky, spojky, přísavky, ložiska, krytky, pásky,…a také nám darovala šikovné plastové krabice na ukládání všemožného materiálu a několik stavebnic Merkuru do začátku. Na plastových součástech se učíme vrtat, děrovat, lepit,… a postavili jsme z nich např. hlavolam, osobní loga, naše pokojíčky, planetární vozítko, most přes průrvu aj. Plastové součásti SUNAP také kombinujeme se stavebnicemi LEGO a MERKUR. V současné době (listopad 2014) používáme např. plastová kolečka SUNAP k výrobě “segwaye” a k výrobě “koloměrek”.

www.sunap-plasty.cz

 

Poděkování firmě “LEGO

Velkou radost nám v červnu 2014 udělala krabice se směsí různých kostiček, které jsme obdrželi jako dar od firmy LEGO za naši práci a výsledky s kroužkem “mladí vynálezci”. Společně s našimi dříve zakoupenými kostičkami, to tvořilo slušný základ pro zahájení kroužku “stavíme z LEGA”, kam se do týdne po otevření přihlásilo více dětí než jsme mohli přijmout a ještě hustší to bylo u kroužku “mladých vynálezců”. Po čtrnácti dnech stavění bylo zřejmé, že s kostičkami dlouho nevystačíme, když nebudeme stavbičky hned bourat. Naštěstí přišla od firmy LEGO ještě druhá darovací zásilka, která společně s našimi dalšími nákupy ( např. robot MINDSTORMS EV3,…) velmi rozšíří možnosti našich mladých stavitelů.

www.lego.com

 

 

 

Poděkování firmě, organizaci, jednotlivci,… zde můžete být uvedeni i vy!